Saugus kelias į mokyklą

2015-10-19 d.

2015 metų rugsėjo mėnesį Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos visoje Lietuvoje organizavo akciją „Saugus kelias į mokyklą".

Akcijos tikslas – sutelkti visuomenės pastangas spręsti mokinių, einančių į mokyklą ir į namus per pėsčiųjų perėjas ir sankryžas, saugumą. Mūsų mokykla prisijungė prie šios akcijos ir savanorių pagalba stengėmės visomis saugaus eismo priemonėmis, teikiamomis žiniomis įdiegti mokiniams, kaip saugoti savo gyvybę ir sveikatą, jog turime pradėti keisti atsakomybę bei sąmoningumą nuo savęs ir savo pavyzdžiu mokyti eismo dalyvius elgesio ir kultūros keliuose, taip mažindami skaudžias nelaimes eismo įvykių metu.

Kviečiame būti atsargiems ir gerbti visus eismo dalyvius.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt