Mokyklos gimtadienis

2015-10-23 d.

Kai aš dainuoju, mano pasauliui viskas gerai.
Kai aš dainuoju, aitvarai pakyla.
Į svarbią tylą, į svarbią tylą
Kyla mano svajonės ir vaikų sapnai...

Daina „Sparnai gerumo", kurią atliko mergaičių ansamblis, spalio 23-ąją prasidėjo mokyklos gimtadienio šventė. Susirinkusius 1-8 klasių mokinius, mokytojus, darbuotojus pasveikino direktorė Milda Survilienė, mokinių seimas. Jaunosios šokėjos sušoko smagų gimtadieniui skirtą šokį. Darniai nuskambėjo mokyklos himnas.

Susirinkusių į klases mokinių laukė įdomūs susitikimai. Svečiavosi ir prisiminimais dalinosi buvusios mokytojos Janina Simonavičienė, Danguolė Jonaitienė, muzikantė Rima Garsonienė. Atvyko Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų vyresnysis seržantas Donatas Voveris. Svečias atliko monospektaklį pagal Just. Marcinkevičiaus „Mindaugą", bendravo su mokiniais.
Gimtadienio proga 1-4 klasių mokiniai su mokytojomis gamino didelį puošnų tortą iš spalvoto popieriaus. Užbaigę darbą draugiškai vaišinosi mamų ir mokytojų keptais gardžiais tortais.
5-8 klasių mokiniai ruošė saldžias dovanėles su palinkėjimais ir sveikino vieni kitus.
Tądien ne sykį buvo prisimintas Mokytojas Rapolas Šaltenis, aplankyta jo amžinojo poilsio vieta.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt