Mokyklos biblioteka prašo prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“

2015-11-26 d.

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" kviečia padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams. "Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos" šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti", – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Akcija šiais metais vyksta lapkričio 16 - sausio 6 dienomis.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite lapkričio 16 - sausio 6 dienomis knygynuose Vaga, Pegasas, Knygų namai ir Humanitas bei prekybos tinklo IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Knygos.lt, Knyguklubas.lt, Knygukatalogas.lt, Niekorimto.lt ir Pegasas.lt.

Mokyklos biblioteka prašo prisijungti prie šios akcijos ir laukia Jūsų dovanų. Pirmadieniais (gruodžio mėn.) kviečia visus į garsinius skaitymus per pertraukas, po pamokų. Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt