Pasisveikink su šypsena

2015-11-26 d.

Lapkričio 20 dieną mokykloje minėjome Tarptautinę sveikinimosi dieną. Rytą vaikų grupės prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė" nariai mokinius ir mokyklos darbuotojus pasitiko šypsenomis, pasisveikinimais, lapeliais su dienos užduotimis. Pertraukų metu mokiniams buvo organizuojami įvairūs žaidimai, atliekamos užduotys bei salėje mokiniai galėjo atsigerti arbatos ir pabendrauti su draugais. Šią dieną mokiniams buvo iššūkis eiti per mokyklą ir sakyti komplimentus sutiktam žmogui, padaryti sumuštinio apsikabinimą, spausti ranką arba tiesiog šypsotis kitam. Pasirodo, kai kam sunku prieiti prie nepažįstamo, ištiesti jam ranką, pasisveikinti.

Vaikų grupė prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė" džiaugiasi, kad mokiniai šioje akcijoje dalyvavo gan aktyviai. Tikime, jog dažniau šypsosimės, maloniau sveikinsimės.
Tad stenkimės šypsotis – juk taip malonu sutikti gerai nusiteikusius žmones.

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt