Tarptautinės nerūkymo dienos paminėjimas

2015-11-27 d.

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį visame pasaulyje minima Tarptautinė nerūkymo diena. Mūsų mokykla taip pat paminėjo Tarptautinę nerūkymo dieną: 6a klasės mokinės Gabija Kavolėlytė ir Augustė Glumbakaitė padėjo ketvirtokams surašyti peticiją, skirtą suaugusiems, kurią visi patvirtino parašais, o 7 klasių mokiniams buvo uoraginizuotas protų mūšis.

Šio renginio tikslas – motyvuoti mokinius atsisakyti šio žalingo įpročio, t.y. nepradėti rūkyti bei saugoti ir branginti savo sveikatą. Mokyklos bendruomenės slaugytoja ir socialinė pedagogė priminė mokiniams kokią žalą rūkančiųjų ir nerūkančiųjų sveikatai daro rūkymas, vis dar išliekantis vienu iš svarbiausių ligų faktoriumi, o priklausomybė nuo tabako yra liga. Visiems šio renginio dalyviams buvo įteiktos „Rūkymui – NE" apyrankės.
Renginio organizatoriai tikisi, kad laiku suteiktos žinios ir išmoktas žodis „NE" ne tik suteikia asmenybei tvirtumą, bet padės išvengti žalingų įpročių.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt