website

Naujienos

7a klasės berniukai renkasi profesiją UAB "Vytrolma"

Spausdinti
2015-12-03 d.

UAB „Vytrolma" kolektyvas mokyklos septintokus pakvietė apsilankyti įmonėje, kurios specializacija – aukštos kokybės gaminių iš lakštinio plieno, skirtų statyboms ir statybų pramonei, gamyba. Kadangi 7a klasės branduolį sudaro berniukai, jiems ir buvo įdomiausia pamatyti, kokių specialybių žmonės čia dirba.
Įmonėje įdiegta daug modernių įrengimų: karpymo, lankstymo staklės, greitaeigiai presai- perforatoriai, lazerinio pjovimo staklės ir kt. Todėl su šiais įrenginiais gali dirbti specialistai, turintys pakankamai žinių, norintys mokytis ir tobulėti.

UAB „Vytrolma" visada pasirengusi priimti į darbą jaunus motyvuotus specialistus, sakė gamybos direktorius Arvydas Milius. Įmonė produkciją tiekia ne tik Lietuvos , bet ir Europos Sąjungos, Rusijos rinkoms. Direktorius džiaugėsi, kad įstaigų, įmonių, gyvenamųjų namų pastatai ir jų fasadai, sumontuoti iš UAB „Vytrolma" pagamintos produkcijos, puošia Lietuvos ir Europos šalių miestus.
UAB „Vytrolma" generalinis direktorius Rolandas Mackus vaikus skatino domėtis būsimomis profesijomis ir mielai sutiko visada priimti ir parodyti įmonės veiklą jauniems žmonėms.
Ačiū generaliniam direktoriui už svetingą priėmimą ir bandeles, kurias, beje, kiekvieną dieną nemokamai valgo visi įmonės darbuotojai.

 

Joomla 3.0 templates
Saturday the 11th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt