Mokykloje vyko pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS: geriau žinoti!“

2015-12-03 d.

Gruodžio 1 d. mokyklos 8 klasių mokiniai ir mokytojai paminėjo Pasaulinę AIDS dieną. Šių klasių mokinių komandos, dalyvavo užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuotoje protų mūšio iniciatyvoje " AIDS: geriau žinoti!".

Jo metu komandos ne tik atsakinėjo į sunkius klausimus, bet ir nemažai sužinojo apie šios ligos paplitimą pasaulyje, užsikrėtimo ŽIV būdus, gydymą, situaciją Lietuvoje. Protų mūšiui buvo pateikti labai įvairūs ir įdomūs faktai, bei klausimai, į kuriuos mokiniai atsakinėjo su ugnele. Dėkojame dalyviams už gerą nuotaiką, puikų žinių parodymą. Tikimės, kad protų mūšiai mokykloje vyks dažniau.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt