website

Naujienos

KONKURSAS „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Spausdinti
2015-12-11 d.

Gruodžio 9 dieną startavo Tarptautinis mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai". Pirmas konkurso etapas vyko Utenos Aukštakalnio progimnazijoje, į kurią sugužėjo būrys, apie savo sveikatą galvojančių ir nuolatos sveikai gyventi besimokančių, 5 – 6 klasių mokinių. Šiuo konkursu buvo siekiama ugdyti mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų potencialą dirbant komandoje.


Konkurso dalyviais pasidžiaugė bei juos pasveikino ir sėkmės komandoms palinkėjo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė.
Renginio pradžioje savo kūrybingumą, išradingumą bei gebėjimą dirbti komandoje, ugdymo įstaigų komandos demonstravo pristatydamos savo namų darbus. Vienos komandos dainavo, o kitos komandos eiles deklamavo. Vėliau komandos intensyviai dirbo atlikdamos pateiktas teorines bei praktines užduotis sveikos gyvensenos, žmogaus saugos tematika bei dalyvavo estafečių rungtyse. Mūsų mokyklos komanda buvo drąsi, atsakinga ir aktyvi. Visos konkurse dalyvavusios komandos buvo apdovanotos Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.
Sveikiname „Sveikuolių sveikuoliai" komandą už aktyvų dalyvavimą ir linkime nepamiršti savo šūkio „Nereikia nusiminti jeigu kas nepavyko – sportuokime visi kartu džiaugsmingai".

 

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Saturday the 11th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt