Mokyklų bendradarbiavimas padeda gerinti mokinių dorovinio ugdymo kokybę

2015-12-18 d.

Siekiant kurti mokyklą kaip pokyčiams atvirą ir nuolat besimokančią bendruomenę, puoselėjant jos kultūrą, svarbu skatinti ir mokyklų bendradarbiavimą. Mokyklų bendradarbiavimas sudaro galimybių tarpusavyje dalintis savąja patirtimi ir efektyviai bendrauti. Toks bendradarbiavimas, nepaisant galimo skirtingo požiūrio į tam tikras veiklas, sudaro prielaidą susitarti dėl bendrų tikslų ir veiksmingai jų siekti. Gruodžio 16 dieną mūsų mokyklos mokiniai kartu su Utenos specialiąja mokykla – daugiafunkciu centru, nuvyko į Vilnių.

Žiūrėjome filmą „Septintas nykštukas' ir aplankėme Kalėdų eglutę Katedros aikštėje. Šia išvyka buvo siekiama ugdyti lygybės ir solidarumo nuostatas su žmonėmis, turinčiais kitokių socialinių galimybių nei dauguma. Išvyka orientuota į mokinių dorovinio ugdymo kokybę.Dėkojame Utenos specialiajai mokyklai – daugiafunkciui centrui už galimybę kartu smagiai praleisti laiką.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt