Edukaciniame respublikiniame konkurse „Olympis"

2016-01-04 d.

Kurio tikslas sudominti mokinius mokomuoju dalyku, skatinti mokinių motyvaciją, lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius bei skatinti informacinių technologijų panaudojimą ugdyme puikiai sekėsi mūsų progimnazijos mokiniams. Informacinių technologijų konkurse rezultatai yra tokie:
Kotryna Kraujalytė 8 klasių tarpe respublikoje pagal surinktų taškų skaičių (98%) užėmė I – ąją vietą ir bus apdovanota I laipsnio diplomu bei medaliu. Tomas Babelis 5 klasių tarpe respublikoje pagal surinktą taškų skaičių (98%) užėmė I – ąją vietą ir bus taip pat apdovanotas I laipsnio diplomu bei medaliu.
I laipsnio diplomais bus apdovanoti ir Emilis nakutis (5b) ir Ugnė Laurinavičiūtė (6a).
II laipsnio diplomais bus apdovanoti Karolina Lubytė (5b), Deinoras Petrauskas (6a), Paulius Bilaišis (6b), Greta Simonavičiūtė (6a) ir Karolina Pinkevičiūtė (6b).

Informacinių technologijų mokytoja Jolita Kraujalienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt