Pradinių klasių mokinių sporto pasiekimai

2016-02-08 d.

Apžvelgus pirmą pusmetį norime pasidžiaugti aktyviais mažaisiais sportininkais. Šį pusmetį mažieji sportininkai LAPKRIČIO 25 d. dalyvavo UTENOS MIESTO MOKYKLŲ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KVADRATO VARŽYBOSE, SKIRTOSE UTENOS DSC TAUREI LAIMĖTI. Mūsų mokyklos komanda (Bartaškaitė Gelija, Pakėnaitė Evelina, Narkūnaitė Liepa, Cibaitė Mija, Maigys Laurynas, Časas Mantas, Julija Kučinskaitė, Baltaduonytė Gabrielė, Sakalauskas Aironas, Indilas Paulius, Bartaševičius Dovydas, Žukauskas Vakaris) užėmė 2 -ąją vietą.

Gruodžio 09 d. komanda kovojo SMIGINIO varžybose. Komanda (Bartaškaitė Gelija, Laurynas Maigys, Stasiūnaitė Evelina Rūta, Pakėnaitė Evelina, Kastanauskas Mantas, Sakalauskas Aironas) užėmė 2- ąją vietą. Susumavus bendrą visų komandų berniukų taškų skaičių Laurynas Maigys užėmė pirmąją vietą ir apdovanotas medaliu ir diplomu. O bendroje mergaičių įskaitoje Evelina Rūta Stasiūnaitė užėmė trečiąją vietą ir apdovanota medaliu ir diplomu.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt