Mokinių seimo „Naktis mokykloje“

2016-02-17 d.

Jau trečius metus iš eilės Mokinių seimas vieną naktį praleidžia mokykloje. Šiais metais renginyje „Naktis mokykloje“ dalyvavo penkiolika vaikų iš įvairių klasių. Visi linksmai nusiteikę, vasario 13 d. vakarą, rinkosi į mokyklą. Linksma buvo ir penktokui, ir aštuntokui.

Gražiam bendravimui visus subūrė aktyviausi mokyklos seimo nariai: pirmininkė Kornelija Fedaravičiūtė, jos pavaduotoja Austina Tarvydaitė, Augustina Barzdaitė, Kazimieras Kaušyla ir kt. Džiugu, kad į renginį buvo pakviesta Jurgita Jazbutytė, Dauniškio gimnazijos mokinė, kuri besimokydama mūsų mokykloje ir subūrė tokį draugišką Mokinių seimą, organizavo neformalius vakarus. Po rimtų pasikalbėjimų, diskusijų, užduočių ir žaidimų, mokiniai užsisakė picų vakarienę. Visą naktį mokykloje netilo šurmulys...

Mokyklos seimo veiklos koordinatorė Daina Usevičienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt