Lapkričio 12 - 16 d. mokykloje lankomumo prevencijos savaitė „Į mokyklą eiti gera“

2012-11-11 d.

Kartu kurkime jaukią mokyklos atmosferą, kad mums visiems į mokyklą eiti būtų gera.

Pirmadienis. AKCIJA „ŠILTA MOKYKLA SU ARBATA“ . Per ilgąją pertrauką koridoriuje vaišinsimės karšta arbata, žaisime šaškėmis, šachmatais, dėliosime dėliones, žaisime kitus žaidimus. Akcija prasideda užgrojant per pertrauką muzikai.

Antradienis. Kodas „VAIKYSTĖ“ (pradinukai ir 5-6 kl.) ir  TRENINGŲ DIENA (7 – 8 kl.). Ateiname pasipuošę vaikystę primenančiu akcentu: meškiukas, dvi kasytės, dryžuotos kojinės, mašinėlė ir visa kita, kas primena vaikystę, o vyresni „įvairiaspalviais“ treningais.

Trečiadienis. Konkursas „MATOMIAUSIA, RYŠKIAUSIA KLASĖ“ (klasė tą dieną pasirenka tam tikrą savo klasės akcentą, kurį visi iš tolo MATO).

Ketvirtadienis. PYRAGŲ DIENA. Visi kepam pyragus ir vaišinam draugus per klasės valandėlę. Mokytojai kolegų virtuvės šedevrais mėgaujasi per ilgąją pertrauką. Ilgųjų pertraukų metu gros muzika.

Penktadienis. Filmų, gerumo recepto kūrimo ir tolerancijos diena. Atsakyk į klausimą, kodėl MOKYKLOJE būti GERA???

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt