Susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku

2016-03-10 d.

Kovo 4 d. progimnazijoje lankėsi buvęs mūsų mokyklos mokinys, Garbės galerijos narys, žinomiausias vaikų rašytojas, Vytautas Račickas. Renginio metu mokiniai noriai bendravo su svečiu, uždavinėjo įvairiausius klausimus ir klausėsi rašytojo pasakojimo apie savo kūrybą.

Mokiniai sulaukė klausimo ir iš paties rašytojo: „Ko mokotės skaitydami?" Pasigirdo įvairūs atsakymai: skaityti, taisyklingai rašyti... O rašytojas papildė, kad skaitymas lavina mąstymą, vaizduotę, kuri reikalinga ne tik rašytojui, bet kiekvienam žmogui. Po renginio ne vienas mokinys norėjo įsigyti patinkančią ar dar neskaitytą V. Račicko knygą ir gauti autografą. Mokyklos direktorė padėkojo gerbiamam rašytojui už nuoširdų bendradarbiavimą ir bibliotekai padovanotas knygas.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt