Balandžio 14 dieną „Saulės“ gimnazijoje vyko informacinių technologijų konkursas 5-8 klasių mokiniams

2016-04-18 d.

Jau antrus metus iš eilės šį renginį organizuoja „Saulės" IT mokytojai. Šiemet jame dalyvavo visų miesto progimnazijų, Daugailių pagrindinės mokyklos bei Užpalių gimnazijos mokiniai. Visų mokyklų komandos atvyko paruošę namų darbus – pasigaminę plakatą ir sugalvoję šūkį. Rengdami šį konkursą organizatoriai norėjo, kad mokiniai ne tik parodytų savo žinias bei gebėjimus, bet kad renginys dalyviams būtų įdomus, interaktyvus, o po jo neliktų kartėlio nelaimėjus. Taigi, konkurso taškai buvo skaičiuojami stalo žaidimo principu, tad komandoms kartais reikėjo ir fortūnos palaikymo.

Ką gi veikė renginio dalyviai? – sprendė kryžiažodį ir rebusą, atliko teorinių IT žinių testą bei praktinį Word darbą, žaidė kompiuterinius žaidimus. Daugiausiai sėkmės pareikalavo kapitonų rungtis, kur mokiniai sukdami „Laimės ratą" ir rinkdami taškus, raidę po raidės spėjo IT sąvokas. Pertraukėlėse tarp užduočių konkurso dalyviai sužinojo įdomybių apie IT, pažiūrėjo kelis video. Vienas iš jų – apie virtualios realybės akinius, kuriuos po renginio dalyviai netgi galėjo išbandyti.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt