Utenos rajono mokyklų mokinių savivaldų atstovų edukacinė – pažintinė išvyka į Vilniaus jaunimo informacijos centrą

2016-04-25 d.

Balandžio 21 d. Mokinių seimo pirmininkė Kornelija Fedaravičiūtė ir mokytoja Daina Usevičienė kartu su rajono savivaldų atstovais dalyvavo edukacinėje- pažintinėje išvykoje Vilniaus miesto savivaldybėje.

Uteniškiai išklausė Lietuvos moksleivių sąjungos Vilniaus savivaldų informavimo centro pirmininkės Anos Sosnovskajos pranešimą „Bendradarbiavimo patirtis su mokyklų mokinių savivaldomis ir jų kuratoriais" . Vėliau savo patirtį pristatė LMS Utenos savivaldų informavimo centro pirmininkė Aurėja Zabukaitė. Utenos ir Vilniaus moksleiviai diskutavo jaunimui aktualiais klausimais. Diskusija vyko ir mokyklų savivaldas kuruojančių atstovų tarpe. Gerosios mokinių savivaldų veiklos patirtį pristatė Vilniaus Žemynos gimnazijos moksleiviai.

Mokinių seimo informacija

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt