Projektų dienos mokykloje

2016-04-27 d.

Balandžio 20 ir 22 dienomis mokykloje vyko projektų pristatymų dienos. 6-8 klasių mokiniai jau nuo metų pradžios kūrė, konstravo, piešė, rašė, kalė, augino savo projektus. O atėjus nurodytoms datoms viešai pristatė juos visai mokyklai. Projektinius darbus mokiniams skyrė gamtos, tiksliųjų ir socialinių mokslų mokytojai, o pristatymų dienas organizavo šių mokslų metodinės grupės pirmininkė informacinių technologijų mokytoja Jolita Kraujalienė.

Nors kai kurie mokiniai pristatydami prieš auditoriją savo darbus, jaudinosi, pristatymai pavyko puikiai: šeštokai repavo, vaidino, pasakojo, kaip jiems sekėsi konstruoti inkilus skirtingiems paukščiams ar konstruoti metereologinius prietaisus. Septintokai pristatė pasirinktas šalis ir pasakojo apie jas įdomiausius faktus, netgi pakvietė susirinkusius pažaisti savo paruoštų žaidimų, demonstravo užaugintus augalus ar augintinius. Aštuntokai pristatė pradinukų mitybos įpročių tyrimo rezultatus, pasakojo, kodėl naudinga gerti vandenį, pristatė pačių sudarytus Utenos miesto dažniausiai lankomų vietų maršrutus, žaidė juokingus žaidimus, taip pat buvo pristatytas „eTwinning“ programos projektas, kuris aštuntokai pradeda vykdyti kartu su Turkijos mokiniais ir dirbs iki birželio mėnesio.

Mokiniai, kurie salėje nepristatinėjo asmeninių projektų, dirbo klasėse, susibūrę į grupeles ir spręsdami matematikos, istorijos, geografijos, biologijos, chemijos, informacinių technologijų užduotis, o rezultatus demonstravo įvairių dalykų mokytojams.

Mokiniams patiko šie darbai, todėl projektų dieną mokytojai pažadėjo organizuoti ir ateinančiais metais.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt