Jaunųjų dailininkų sėkmė plakatų konkurse „Vanduo: vartok ir saugok!“

2016-05-09 d.

Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru organizavo šalies moksleivių plakatų konkursą „Vanduo: vartok ir saugok !“. Per biologijos ir dailės pamokas buvo atkreiptas dėmesys į vandenį, kaip gamtos vertybę, kurią privalome saugoti, kad ji tyra ir sveika pasiektų mūsų namus. Visą kovo mėnesį per dailės pamokas mokiniai kūrė plakatus. Į pirmąjį etapą, organizuotą UAB „Utenos vandenys“, buvo atrinkta 11 mūsų mokinių kurtų plakatų. Utenos rajono mokyklos pateikė 90 autorių darbų. Laureatais tapo 8 mokiniai. Džiugu, kad rajono konkurso laureatais pripažinti trys plakatai, kurti 6a klasės mokinės Dominykos Paulauskaitės (II vieta, iki 12 metų grupėje), 7a klasės mokinės Patricijos Kavolėlytės (III vieta, 13- 18 metų grupėje) ir 7b klasės mokinės Evelinos Pultinevičiūtės (paskatinamasis prizas „Už meniškumą“, 13-18 metų grupėje). Dailės mokytoja Daina Usevičienė džiaugėsi, kad tokie konkursai ugdo ne tik mokinių aplinkosaugines nuostatas, kūrybingumą, bet ir paremia vaikus. UAB „Utenos vandenys“ dovanoti solidūs čekiai dailės priemonėms įsigyti pradžiugino visus konkurso laureatus.

Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt