Mūsų mokykla tapo bendruomenės metų konkurso nugalėtoja!

2016-05-19 d.

2015-2016 mokslo metai paskelbti Mokyklos bendruomenės metais. Jiems paminėti Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo švietimo įstaigų bendruomenių konkursą ir pakvietė Lietuvos mokyklas pasidalyti gražiausiais projektais, kuriuos įgyvendinant bendradarbiavo mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.
    Konkursui iš viso buvo pateikta per 300 įvairių sričių – kultūrinių, meninių, turistinių, gamtosauginių, sveikatingumo, sportinių, pilietinių iniciatyvų ir kitų – tvaraus mokyklų ir mokinių tėvų bendradarbiavimo pavyzdžių. Švietimo ir mokslo ministerijos sudaryta komisija įvertino ir išrinko 10 įdomiausių ir naudingiausių projektų, kurie vaikus, tėvus, pedagogus bei socialinius partnerius įtraukė į bendrą aktyvią veiklą. Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje įgyvendintas ir Mokyklos bendruomenės metų konkursui pateiktas projektas „Kartų draugystė" tapo vienu iš 10 konkurso nugalėtojų.

Mokyklos atstovai kviečiami atvykti į konkurso nugalėtojams skirtą šventinį renginį, birželio 1 d., kuris vyks visuomenės harmonizavimo parke „Harmony Park". Renginio metu bus apdovanoti nugalėtojai, mokiniai galės dalyvauti įvairiose edukacinėse veiklose, svečiams koncertuos muzikinio projekto „X Faktorius" finalininkai.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt