Augu skaitydamas

2016-06-06 d.

Minint Bibliotekų metus, paskutinę mokslų metų dieną geriausi mūsų bibliotekos skaitytojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Šiemet patys aktyviausi ir uoliausi buvo pirmokai.

Sveikiname šauniausius pirmos klasės skaitytojus: Gabrielę Vingilytę, Viktoriją Tutinaitę , Kamilę Kulikauskaitę, Gerdą Keinaitę, Saulę Stalnionytę. Dėkojame antros klasės mokinėms Svajūnei Stalnionytei ir Enrikai Zolubaitei už nuostabią draugystę su knygomis. Padėkas už aktyvų knygų skaitymą mokyklos bibliotekoje gavo trečiokai: Hevėja Targonskaitė, Justina Paršonytė Remigijus Miltinis, ketvirtos klasės mokiniai: Gabrielė Baltaduonytė, Laurynas Maigys, Akvilė Koveraitė, Aironas Sakalauskas.
Mokyklos bibliotekininkė ragino nepamiršti skaityti ir vasaros atostogų metu. Rudenį mokyklos biblioteka pakvies knygų mylėtojus pasidalinti vasaros skaitymo džiaugsmu.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt