website

Naujienos

Birželio 1 – oji Tarptautinė vaikų gynimo diena

Spausdinti
2016-06-08 d.

Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Šios dienos proga šiltą pirmąją vasaros dienos popietę į mokyklą buvo pakviestos įstaigos ir organizacijos, kurios gina, saugo, padeda mūsų visuomenės nariams.

Su mokiniais sveikatos stiprinimo ir saugojimo klausimais bendravo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė J. Petraitė ir direktorės pavaduotoja I. Meidienė, Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistai R. Puodėnas, I. Linkienė ir kiti, kurie vaikams suorganizavo kvapą gniaužiančias tinklinio varžybas, o Utenos apskrities šaulių 9 - os rinktinės vadė A. Tidikienė ir pavaduotojas ats. kapitonas R. Eigėlis kalbėjosi su vaikais apie šaulių sąjungos įsikūrimą bei vykdomą veiklą, kurios ugdo vaikų pilietiškumą.

Švęsdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, prisiminkime poeto Justino Marcinkevičiaus eilutes: „Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia, nesvarstydami – kodėl ir kam. / Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams."

Joomla 3.0 templates
Monday the 6th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt