website

Naujienos

„NUVEIK SVEIKATOS LABUI.LT“

Spausdinti
2016-06-16 d.

2016-06-Maniusiene

Mūsų mokykla, dalyvaudama sveikatą stiprinančių mokyklų programoje, dalyvavo idėjų mugėje „Nuveik sveikatos labui.lt“, kurią buvo paskelbęs Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė užpildė dalyvio anketą ir pateikė idėjos aprašymą. Tai sveikatai palankios psichosocialinės aplinkos kūrimas, tarpusavio santykių puoselėjimas „SUSTOJU – PAGALVOJU – VEIKIU!". Vertinimo komisija, įvertinusi idėjų mugės konkursui „Nuveik sveikatos labui.lt" pasiūlytas idėjas, nutarė mūsų mokyklą įvertinti už kūrybiškai, originaliai pateiktą idėją.


Dalyvių idėjos yra skelbiamos tinklapyje www.ssus.lt sveikatos ugdymo idėjų banke „Nuveik sveikatos labui.lt". Apibendrinti idėjų mugės rezultatai ir idėjų aprašymai pateikiami www.lmnsc.lt/lt/naujienos

 

Joomla 3.0 templates
Sunday the 12th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt