website

Naujienos

Naujienų ratas

Spausdinti
2016-09-11 d.

Rugsėjo 7 d. naujienų rato metu direktorė įteikė Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ padėką ir dovanas 6a klasės mokiniui Tomui Babeliui, kuris šiame tarptautiniame  matematikos konkurse laimėjo pačią garbingiausią I vietą; Utenos dailės mokyklos padėkas Viktorijai Kavolėlytei ir Modestai Jurkštaitei, kurios meninių atvirukų konkurse „Sveikinimas Utenai“ skirtame 755-jam Utenos miesto gimtadieniui užėmė atitinkamai II ir III vietas.

Utenos švietimo centrui vykdant Kultūros rėmimo fondo finansuojamą projektą „Utenos krašto kūrėjų žodis dailės kūriniuose“ mūsų mokyklos mokiniai dieninėje kūrybinėje stovykloje kartu su dailininkais ir mokytojais sukūrė dedikacijas šviesuoliams, garsinantiems mūsų kraštą. Direktorė padėkojo šiems mokiniams: Loretai Gikytei už dedikaciją, skirtą Juozui Gruodžiui, Šarūnui Kvaseliui už dedikaciją, skirtą Alvydui Katinui, Augustei Glumbakaitei už dedikaciją, skirtą Adolfui Šapokai, Vaivai Paškevičiūtei už dedikaciją, skirtą Jonui Jakštui, Rasai Karaliūtei už dedikaciją, skirtą Žydrūnui Urbonui. Rasos Karaliūtės pasveikinti ir padėkoti už sukurtą dedikaciją  atvyko pats Žydrūnas Urbonas, VŠĮ Utenos Juventus" prezidentas. Direktorė padėkojo garbiam svečiui už parodytą dėmesį mūsų mokyklos mokiniams ir visiems palinkėjo gražios savaitės.

 

Joomla 3.0 templates
Sunday the 12th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt