2012 m. lapkričio 12-16 dienomis mokykla organizavo akciją „Į mokyklą eiti gera“

2012-11-20 d.

Kuria buvo siekiama sukurti jaukią aplinką organizuojant įvairias veiklas. Šiltas mokyklos mikroklimatas – geri mokinių tarpusavio santykiai, saugumas, psichologinis palaikymas – kelia teigiamas emocijas, norą mokytis ir lankyti mokyklą. Šios akcijos metu mūsų mokykla paminėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną su TOLERANCIJOS SKĖČIAIS. Penktadienį per pirmą pamoką vaikai kartu su mokytojais aptarinėjo žodžio „Tolerancija“ prasmę ir reikšmę, kalbėjosi ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, o po to atsineštus skėčius dekoravo, kad atsispindėtų tolerancijos tema. Taip pat mokiniai mokykloje sukūrė gerumo receptą.

Gerumo receptas:

• ŠAUKŠTAS DRAUGIŠKUMO

• ŠAUKŠTAS UŽUOJAUTOS

• ŠAUKŠTAS GERUMO, ŠYPSENOS VEIDE IR ŠIRDIES ŠVELNUMO

• ŠAUKŠTAS MANDAGUMO, MEILĖS, SUPRATIMO, KULTŪRINGUMO, UŽUOJAUTOS, TVARKINGUMO IR TOLERANCIJOS VIENI KITŲ ATŽVILGIU...

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt