Išvyka į Sudeikius „Pažinkime vieni kitus“

2016-09-21 d.

Rugsėjo 7 dieną penktų klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į Sudeikius. Jau tradicija tapusioje išvykoje, drauge su penktokais, dalyvavo klasės auklėtoja, direktorė, socialinė pedagogė. Jos metu buvo siekiama ne tik praleisti smagiai laiką, bet ir draugiškai pabendrauti, susipažinti su naujai į klasę atvykusiais mokiniais, sudalyvauti įvairiose rungtyse, komandiniuose žaidimuose.

Išvyką užbaigė jų pačių pagaminti ir į vandenį paleisti laiveliai, kuriuos plukdydami vaikai išsakė savo lūkesčius šiems mokslo metams.
Ši diena vaikams dovanojo gerą nuotaiką, plačias šypsenas ir malonius susitikimus su draugais. Visa tai suteikė mokiniams būti atkakliems, siekiant tikslų, turėti daug svajonių ir pagauti sėkmę prasidėjus naujiems mokslo metams.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt