Gerumas atgaivina kiekvieną

2016-10-04 d.

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje jau penkti metai  veikia vaikų grupė prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė. Šios grupės veikla paremta vaikų iniciatyva ir dalyvavimu. Vaikų grupė prieš smurtą mokykloje vykdo prevencinį darbą, renka informaciją bei dalijasi žiniomis, sprendžia problemas, moko jaunesniųjų klasių vaikus bendrauti be smurto. Prasidėjus mokslo metams grupė, dėka VO „Gelbėkit vaikus“ Utenos struktūrinio padalinio pirmininkės Daivos Beikuvienės, buvo išvykusi į baulingą „Abu“, kur smagiai praleido laisvalaikį kartu.

Dovanokime vieni kitiems Gerumą,

Nes jo per maža Gyvenimo kely.

Dovanokime vieni kitiems gerumą,

Visur ir visada, kur tik galima...

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt