website

Naujienos

3 – ASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS MŪSŲ MOKYKLOJE

Spausdinti
2016-10-04 d.

Solidarumo bėgimas – tai trečius metus Lietuvoje vykstantis renginys, inicijuotas visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir palaikomas LR švietimo ir mokslo ministerijos.

 Solidarumo bėgimo Lietuvos mokyklose tikslai:

  • Ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą;
  • Skatinti Lietuvos vaikus būti draugiškais ir netoleruoti patyčių;
  • Padėti Zambijos vaikams išgyventi iki 5 – erių metų.

Mūsų mokykla prisijungė prie VO „Gelbėkit vaikus“ organizuojamo renginio  ir spalio 3 dieną dalyvavome Solidarumo bėgime (žygyje).  Šias metais Solidarumo bėgimo dalyviai turi galimybę prisidėti prie kilnaus ir nesavanaudiško tikslo – padėti kovoti su patyčiomis Lietuvoje ir paremti  skurstančius ir badaujančius Zambijos vaikus. Surinka parama bus naudojama įgyvendinti programai „Būkim draugais!“, skirtai sumažinti Lietuvos ikimokyklinio amžiaus vaikų, patiriančių patyčias, skaičių bei sukurti saugią, sveiką, pozityvią aplinką šiems vaikams, ir paremti tarptautinei kampanijai „Every Last Child“ Zambijoje, badą, skurdą ir nepriteklius kenčiantiems vaikams gelbėti.

Dėkojame visiems dalyvavusiems Solidarumo bėgime ir prisijungusiems prie kilnių tikslų įgyvendinimo!

Parengė socialinė pedagogė  Rasa  Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Monday the 6th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt