Savivaldybėje lankėsi Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniai

2016-10-14 d.

Spalio 14 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi 6 klasės mokiniai. Šeštokai aplankė Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną, pabendravo ir uždavė rūpimus klausimus. Mokiniams rūpėjo patys įvairiausi dalykai: kaip padaryti, kad žmonės nešiukšlintų, kiek uždirba meras, į ką kreiptis, kad Molėtų gatve nevažiuotu dideliu greičiu automobiliai, kas nustato kainas parduotuvėse, kada šalia Vyžuonaičio ežero prasidės tvarkymo darbai, ar bus renovuojamas stadionas. Mokiniai domėjosi kuriose mokyklose mokėsi rajono vadovas ir kiek knygų jau yra išleidęs.

Susitikimo metu meras įteikė padėką mokytojai Laurai Araminaitei už auklėtinių skatinimą domėtis pilietinės visuomenės demokratinio gyvenimo principais. Vėliau mokiniai lankėsi savivaldybės tarybos salėje, sužinojo, kaip balsuoja savivaldybės tarybos nariai, kokius sprendimus jie priima ir kaip jie įgyvendinami. Apie Utenos rajono savivaldybės švietimo sistemą vaikams papasakojo Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, o Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Donata Lubienė pasiūlė mokiniams pažiūrėti Savivaldybės išleistą reprezentacinį filmą.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt