„KNYGŲ KALĖDOS“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

2012-11-22 d.

Prezidentes foto

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos" ir papildyti  mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!

„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!", - kviečia Prezidentė.

Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų. Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite: www.knygukaledos.info

Naujų knygų savo krašto mokyklai galite nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdų" lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga", „Pegasas" ir „Knygų namai" lapkričio 19 - sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Jei norite tiesiogiai padovanoti knygų mokykloms, susisiekite:

Daina Karlonaitė, Ugdymo plėtotės centras

Tel. (8 5) 204 5497; Mob. (8 647) 85 908

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Mieli mūsų mokyklos mokiniai, tėveliai, mokytojai, buvę mokiniai, kviečiame prisijungti prie šios akcijos ir praturtinti mokyklos biblioteką. Dėkojame už paramą! Knygas galima nešti tiesiog į biblioteką.

Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt