website

Naujienos

Lapkričio 10 d. daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos

Spausdinti
2016-11-12 d.

Varžybos skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklą atstovavo šie mokiniai: 5a kl. Laurynas Maigys, Eiviltas Ruzgas, 7a kl. Deimantas Sakalys, 8a kl. Silvija Lubytė, Mėta Mintaučkytė, Austina Tarvydaitė, Saulė Žemaitytė, 8b kl. Elmin Kerimov, Justinas Navikas.
Mergaičių grupėje Austina Tarvydaitė surinko daugiausiai taškų ir iškovojo I vietą. Berniukų grupėje II vietą iškovojo Eiviltas Ruzgas, o III vietą - Laurynas Maigys. Susumavus komandinius taškus, mūsų mokyklos sportininkai progimnazijų grupėje iškovojo II vietą. Dėkojame dalyviams ir džiaugiamės jų pasiekimais.

Joomla 3.0 templates
Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt