Dailės darbų paroda „Piešiame Jeruzalę“

2016-11-23 d.

Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino ir Izraelio valstybės ambasadoriaus Lietuvoje Amir Maimon iniciatyvą skatinti domėtis Izraelio istorija, kultūra išgirdo ir mūsų mokyklos 4-8 klasių mokiniai. Mokinių piešinių konkurso „Piešiame Jeruzalę“ tikslas - ugdyti pagarbą, toleranciją kitoms tautoms ir gebėti tai  išreikšti dailės kalba.

Džiugu, kad noriai prie šios iniciatyvos prisijungė ketvirtokai kartu su savo mokytoja Diana Kraujaliene. Dailės pamokėlių metu mažieji menininkai sukūrė įdomių tapybos darbų. Net aštuonių ketvirtokų darbai pateko į rajoninį turą.

5-8 klasių mokiniai ne tik tapė žymiausias istorines Jeruzalės vietas, bet savo darbuose panaudojo grafikos, koliažo technikas. Dailės mokytoja Daina Usevičienė džiaugėsi, kad mokiniai, piešdami piešinį, kur reikėjo panaudoti ne tik istorines žinias, motyvus iš biblijos, gavo daug informacijos per istorijos ir tikybos pamokas.

Kviečiame aplankyti mokinių darbų parodą. Dailės darbai eksponuojami ne tik  II-me, bet ir I-me mokyklos aukštuose.

Įdomiausiai dailės „kalbą“ panaudojo ir puikius darbus sukūrė:

Justina Paršonytė, 4k.

Nojus Markūnas, 4k.

Viktorija Čižaitė, 4k.

Smiltė Tamašiūnaitė, 4k.

Modestas Bučys, 4k.

Ugnė Veršulytė , 4k.

Deimantas Berlinskas, 4k.

Martynas Mykolas Barzda, 4k.

Gelija Bartaškaitė, 5 kl.

Viktorija Kavolėlytė, 7b kl.

Patricija Kavolėlytė, 8a kl.

Rimantė Mameniškytė, 8b kl.

Kęstutis Klimanskas, 8a kl.

Justinas Navikas, 8b kl.

Šių mokinių darbai keliauja į kitą turą. Sėkmės.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt