website

Naujienos

Sporto žaidynės „SUGAUKIME KALĖDAS“

Spausdinti
2016-12-20 d.

Gruodžio 14 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko sporto žaidynės „Sugaukime Kalėdas“, kurias organizavo VO „Gelbėkit vaikus“ Utenos padalinys. Į šį renginį buvo pakviesta ir mūsų mokyklos 8 klasių mokinių komanda. Atstovauti mūsų mokyklą buvo sudaryta komanda. Tai Austina Tarvydaitė, Rimantė Mameniškytė, Justinas Navikas, Edvinas Jaskevičius, Silvija Lubytė ir Evelina Strakšytė.

„Rapoliečių“ komandai teko dalyvauti futbolo varžybose ir pasistengti įveikti kitų mokyklų mokinių komandas, kurios buvo atvykę iš Krašuonos, Daugailių, Sudeikių, Užpalių ir kitų mokyklų. Sporto žaidynėse dalyvavo ir ikimokyklinukai, kurie savo miklumu ir drąsa neatsiliko nuo vyresnių klasių mokinių. Džiaugiamės mūsų mokyklos palaikymo komanda ir dėkojame Gustui Markevičiui, Elminui Kerimov, Viktorija Šakalytei ir Austėjai Gudelytei. Vaikų nuotaikos viso šio renginio metu buvo linksmos, kadangi vaikai galėjo ir pažiūrėti šokių grupės „Kikilis“ pasirodymų, pasisveikinti su atvykusiu į renginį Kalėdų seneliu. Mokyklos komanda parodė tikrai gerus savo fizinius sugebėjimus. Mokiniai buvo apdovanoti renginio remėjų dovanėlėmis.
Dėkojame renginio organizatoriams už galimybę SUGAUTI KALĖDAS.

 

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Friday the 5th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt