Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko Lietuvos progimnazijų asociacijos kasmetinis suvažiavimas

2017-01-20 d.

prog.suvaziav

Suvažiavime dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai: direktorė Milda Survilienė ir IT mokytoja Jolita Kraujalienė. Suvažiavimo sveikinimo žodį tarė asociacijos prezidentas V. Blinovas ir ministrė J. Petrauskienė. Sveikindama suvažiavimo dalyvius, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė linkėjo nuolatinio ir konstruktyvaus bendradarbiavimo ieškant geriausių sprendimų švietimui ir juos įgyvendinant. Ministrė pabrėžė, kad vieni svarbiausių Vyriausybės prioritetų švietimo srityje yra kokybės gerinimas ir atskirties, netolygumų mažinimas – kad visi galėtų gauti kokybišką bendrąjį ugdymą nepriklausomai nuo to, mieste ar kaime gyvena, kokioje mokykloje mokosi.

Suvažiavimo dalyviai aptarė rengiamą Vyriausybės programos priemonių plano projektą. Taip pat diskutavo apie mokyklų vadovų rotaciją, rengiamą naują mokytojų darbo apmokėjimo tvarką.

Suvažiavime dalyvavo bendrojo ugdymo įstaigų ir vadovų asociacijų prezidentai, pirmininkai, Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt