Atvirų durų diena Utenos apskrities policijos komisariate

2017-02-12 d.

Vasario 7 dieną Utenos apskrities VPK vyko atvirų durų diena. Mūsų mokyklos 7 – 8 klasių mokiniai buvo pakviesti atvykti į šį renginį.

Jo metu Utenos apskrities VPK Personalo skyriaus bendruomenės pareigūnė D. Maselskienė pristatė policijos profesiją, supažindino su policijos mokymosi įstaigomis, Utenos apskrities VPK VTS MB vadas A. Inčirauskas pristatė policijos pareigūnų veiksmus reaguojant į įvykius ir užtikrinant viešąją tvarką, Utenos apskrities VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas R. Turovas pristatė ikiteisminio tyrimo pareigūno veiklą atskleidžiant nusikalstamas veiklas ir Utenos apskrities VPK KPS Kriminalinių tyrimų poskyrio viršininkas K. Garunkštis pristatė ekspertų vykdomas funkcijas. Taip pat mokiniai galėjo išbandyti savo žinias atliekant testą bei dalyvaujant žodinėje apklausoje ir kiekvienam renginio dalyviui buvo įteikti atšvaitai. Taip pat šio renginio organizatoriai akcentavo, jog mokinių, kurie nori tapti policijos pareigūnais, elgesys turi būti kultūringas ir mandagus. Gerbkime vieni kitus!

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt