Šv. Valentino diena mokykloje

2017-02-17 d.

Šv. Valentino diena – tai gėrio, šypsenų, meilės laiškelių ir širdelių diena. Šia proga mokinių seimas ryte atėjusius į mokyklą mokytojus maloniai sveikino ir įteikinėjo Meilės dienos simbolį – širdutes, o vyresnių klasių mokiniai galėjo traukti širdutes su numeriu ir dalyvauti porų žaidime.

Visą savaitę mokykloje veikė Valentino paštas, kurį ištuštino Valentino dieną – laiškanešiai išdalino siųstus laiškelius adresatams, taip nudžiugindami ir mokinius, ir mokytojus. Valentino dieną mokykloje skambėjo muzika, vaikai vieni kitiems dalino juoką, šypsenas, o pradinių klasių mokiniai negailėjo užklijuoti širdelių draugams, taip pat visi norintys galėjo nusifotografuoti prie Valentino foto sienos. Pertraukų metu salėje vyko porų žaidimas, ryškiausios klasės rinkimai. Smagu, kad Šv. Valentino diena atnešė į mokyklą dar daugiau meilės.

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt