Tauta gyva tol, kol gyva jos kalba

2017-03-03 d.

Vasario 22 d. mūsų mokyklos mokiniai, lietuvių kalbos mokytojos ir bibliotekininkė paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną. Mokiniai dalyvavo įvairiausiuose konkursuose.

Dailyraščio konkurse aktyviausi buvo penktokai, gražiausiai tekstą perrašė - Rusnė Rudokaitė, Evelina Mikuckaitė, Evelina Pakėnaitė. Geriausi patarlių žinovai apie kalbą - 7a klasės mokiniai. Visiems dalyviams puikiai sekėsi atlikti užduotį apie „pasiklydusius kūrinius", o viktorinos apie kalbą nugalėtoja - Karolina Laučiūtė iš 6a klasės. Šeštokams ir septintokams geriausiai sekėsi atlikti kūrybinę užduotį apie daiktavardžius, o per klasės valandėlę 8b klasės mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus apie lietuvių kalbą prisimindami, kokia unikali yra lietuvių kalba, turinti išskirtines raides. Tausokime ir mylėkime savo gimtąją kalbą. Ir didžiuokimės, galėdami pasakyti: aš – lietuvis, mano gimtoji kalba – lietuvių kalba.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt