Išmaniojo skaitytojo savaitė tęsiasi

2017-03-23 d.

Kovo mėn. pradinių klasių mokiniai vėl buvo kviečiami į mokyklos biblioteką pasitikrinti ir įtvirtinti informacinius įgūdžius. Kiekvienos klasės atstovai turėjo galimybę tai išbandyti praktiškai. Mokiniai pirmiausia pasikartojo, kaip naudotis rodykle, reikšminiais žodžiais, o paskui ieškojo informacijos įvairiuose šaltiniuose: žodynuose, žinynuose, enciklopedijose, internete, žurnaluose. Aptarė, kaip reikėtų pristatyti ir panaudoti informaciją. Mokiniams puikiai sekėsi atspausdinti trumpą tekstą, nukopijuoti paveikslėlius, sukurti plakatą. Antros ir trečios klasės moksleiviai daugiausiai surinko išmaniojo skaitytojo lipdukų. Sveikiname juos!

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt