website

Naujienos

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“

Spausdinti
2017-04-03 d.

Šių metų kovo 20 – 24 dienomis mūsų mokykla, kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų, dalyvavo VšĮ „Vaikų linijos" inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017″.
Prisijungdami prie šios akcijos, kvietėme mokyklos bendruomenę būti aktyviais, sprendžiant patyčių problemą.
Veiksmo savaitės metu mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, skirtose atkreipti dėmesį į draugišką tarpusavio bendravimą, konfliktų sprendimą, patyčių ir smurto prevenciją. Visą savaitę mokyklos koridoriuose galėjome grožėtis mokinių „Prieš patyčias" plakatų paroda, kurioje atsispindėjo, kaip mūsų mokiniai supranta draugystę ir bendravimą vieni su kitais.

Kovo 21-24 dienomis mokyklos aktų salėje visi mokiniai dalyvavo aktyvių pertraukų veiklose. Jų metu mokiniai piešė piešinius, žaidė žaidimus, gamino įvairius darbelius iš tualetinio popieriaus ritinėlių, kieme pūtė muilo burbulus, o 1–4 klasių mokiniai stebėjo vaikų lopšelio - darželio „Gandrelis" priešmokyklinės grupės spektaklį „Kaip genys eglę kirto". Vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę stebėti filmus, kurti 3D koliažus, plakatus, dalyvauti Rimvydo Jurkuvėno tiesioginėje vaizdo pamokoje „Patyčioms – NeLike!".
Savaitės renginiai baigėsi, tačiau pedagogai moko vaikus kiekvieną dieną ir viliasi, kad daug sužinoję ir pamatę jie tinkamai pasirinks, kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje.

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Sunday the 12th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt