Pakalnių skyriaus ikimokyklinukai vyko į spektakliuką „Vilko teismas“

2017-04-20 d.

Pakalnių skyriaus ikimokyklinukai vyko į Utenos lopšelyje-darželyje „Saulutė" vaikų rodomą spektakliuką „Vilko teismas" (pagal J. Lauciaus „Na, palauk ufonaute!! Arba vilko teismas") bei lankėsi Utenos priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Čia mus maloniai pasitiko Priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Dainius, jis papasakojo vaikams, kaip derėtų elgtis gaisro metu bei pagrindines saugaus elgesio taisyklės gaisro metu. Ugniagesys gelbėtojas pademonstravo vaikams gaisrininkų aprangą, priešgaisrinę, įvairių gelbėjimo operacijų (sausumos ir vandens) techniką, įrangą, priemones bei jų panaudojimo galimybes, papasakojo, kokias gelbėjimo operacijas jie vykdo. Po užsiėmimo vienas iš berniukų nusprendė, jog užaugę taps ugniagesiu gelbėtoju.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt