Pažintinė edukacinė išvyka po Šakius

2017-04-26 d.

Balandžio 21 dieną 6a klasės mokiniai vyko į Šakius. Išvykos metu turėjome tikslą – kuo daugiau pamatyti ir patirti. Nuvykę į Šakius aplankėme pagrindinį miesto skverą - istorinį Šakių senamiestį, kuriame apžiūrėjome pagrindinį skvero akcentą - plieno konstrukcijoje virš fontano sukabintus 24 varpus – kariljoną. Po to aplankėme Zanavykų muziejų, kur vyko pažintis su zanavykų kultūra. Apžiūrėjus muziejaus ekspozicijas, kur šiuo metu sukaupta apie 50000 eksponatų, mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kraičio skrynios ir suvenyrinės skrynutės".

Užsiėmimo metu dalyviai praktiškai ir teoriškai susipažino su kraičio skrynios istorija, reikšme, paskirtimi, lavino dėmesį, atmintį, piešimo įgūdžius. Grįžtant iš Šakių pro Kauną užsukome į T. Ivanausko zoologijos muziejų. Tai vienas seniausių Lietuvos muziejų ir vienintelis Pabaltijyje zoologijos muziejus. Muziejuje mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti daugiau kaip 140000 šiuo metu esančių eksponatų, pamatyti naujus medžioklės trofėjus, pasižiūrėti per informacinius terminalus filmuotą, animuotą medžiagą apie biogrupių atstovus, susipažinti su gamtosauga Lietuvoje ir pasaulyje.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt