Gruodžio 14 d. mokykloje vyko Penktokų krikštynos

2012-12-18 d.

2012-12-14 14.01.20

Praėjus adaptaciniam laikotarpiui, pirmam trimestrui, mūsų mokykloje buvo pakrikštyti penktokai. Kad tapti pilnateisiais mokiniais jie turėjo atlikti daug įvairiausių užduočių: kaip ir dera mokykloje visi atėjo paruošę namų darbus. 5a klasė turėjo sugalvoti skanduotę ir pašokti šokį, o 5b klasė sugalvojo šūkį ir padainavo dainą. Namų darbų atlikimą krikšto tėveliai - 7b klasės mokiniai Agnė, Ieva ir Karolis su Kasparu, įvertino puikiai.

Toliau sekė pratimai, kurie leido visiems įsitikinti, kad mūsų penktokai stiprūs ir fiziškai pasiruošę bet kokiems išbandymams. Po fizinių pratimų sekė sukti klausimai, su kuriais susidoroti buvo šiek tiek sunkiau. Bet penktokai pademonstravo turintys puikius piešimo ir  muzikinius gebėjimus: klasių auklėtojų portretai buvo pritrenkiamai panašūs į originalus, o ir muzika penktokai tikrai domisi. Klasių auklėtojos turėjo įtikinti visus, kad puikiai gali susišnekėti su savo auklėtiniais net gestų kalba.

Atlikus visas užduotis, laukė svarbiausioji dalis - krikštas. Visi penktokai buvo parklupdyti ant kelių ir turėjo prisiekti, kad dievins mokyklą, mielai klausys skambučio, su didžiausiu džiaugsmu eis į mokyklą ir gerbs visus mokyklos mokinius ir mokytojus, padės jiems skurde ir varge, kol paskutinis skambutis juos išskirs. O auklėtojos pažadėjo, kad jų įpėdiniai patirs dar baisesnius išbandymus kitais metais. Po priesaikos penktokams buvo įteikti „Krikštynų liudijimai“ ir saldžios dovanėlės.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt