Gruodžio 18 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko renginys „Sugaukime Kalėdas“

2012-12-19 d.

Jį organizavo VO „Gelbėkit vaikus“ Utenos padalinys ir Utenos visuomenės sveikatos biuras. Į šį renginį buvo pakviesta ir mūsų mokyklos mokinių komanda. Atstovauti šį renginį buvo paskirti 6a klasės mokiniai. „Rapoliečių“ komandai teko dalyvauti kvadrato varžybose bei linksmosiose estafetėse ir pasistengti įveikti kitų mokyklų mokinių komandas, kurios buvo atvykę iš Vyturių, Krašuonos, Aukštakalnio, Anykščių ir Utenos vaikų globos namų. Vaikų nuotaikos viso šio renginio metu buvo linksmos, kadangi vaikai galėjo ir pasiklausyti Utenos kultūros centro Vaikų popchoro „Decima“, pažaisti su atvykusiu į renginį Kalėdų seneliu, išbandyti savo taiklumą mėtant kamuolį į krepšį.
   Mokyklos komanda parodė tikrai gerus savo fizinius sugebėjimus ir užėmė III vietą. Už tai vaikai buvo apdovanoti renginio remėjų dovanėlėmis, o pagrindinė dovana mokiniams skirta gruodžio 20 dieną nemokama kelionė į Vilnių - į filmą Rio.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt