Gegužės 11 dieną mokykloje vyko projektinių darbų pristatymo diena

2017-05-15 d.

6-8 klasių mokiniai, rengę projektus kelis mėnesius pristatė juos mokyklos bendruomenei. Renginį stebėję 5-8 klasių mokiniai galėjo susipažinti su lietuvių ir anglų kalbų, IT, gamtos, matematikos, technologijų ir istorijos projektais. Mokiniai kūrė „Sveikuolių“ knygas, sodino ir prižiūrėjo augalus, atliko tyrimus ir pristatė gautus rezultatus, filmavo video, rinko įdomius faktus pasirinkta tema, piešė, projektavo 3D modelius.

Visa tai stebėdami salėje mokiniai ir mokytojai galėjo balsuoti už jiems patikusius darbus. Renginio komisijai, kurią sudarė Tomas Babelis (6a kl.) ir Evelina Pultinevičiūtė (8b kl.) bei anglų k. mokytoja Jolanta Gasiūnienė ir IT mokytoja Jolita Kraujalienė, suskaičiavus balsavimo rezultatus, išrinktų projektų autoriai gavo padėkas už savo darbą. Net dvi padėkas — už įdomiausią ir inovatyviausią projektą, gavo Eglė Babelytė (8a kl.), už profesionaliausia projektą — Augustė Glumbakaitė ir Gabija Kavolėlytė (7a kl.), už linksmiausią projektą padėka buvo įteikta Gustui Markevičiui (8b kl.), o už vaizdingiausią — Viktorijai Kavolėlytei ir Dominykai Paulauskaitei (7b kl.). Renginį vedė IT mokytoja Jolita Kraujalienė.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt