Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro renginys Europos jaunimo savaitė: Tavo kelias į sėkmę

2017-05-16 d.

Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Atviras jaunimo centras (AJC), bendradarbiaudamas su VšĮ „Sveikatingumo projektas", įgyvendino projektą „Europos jaunimo savaitė: Tavo kelias į sėkmę". Projektas finansuotas Erasmus + lėšomis. Šiais metais 7 dienų renginių savaitė vyko Marijampolėje, Birštone, Kalvarijoje, Alytuje, Raseiniuose, Utenoje ir Tauragėje. Gegužės 5 d. Utenoje, bendradarbiaujant su Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriumi, vyko V-osios dienos renginys „Ju2".

Renginyje dalyvavo ne tik mūsų miesto mokyklų mokiniai bet ir svečiai iš Marijampolės, Birštono, Raseinių, Tauragės, Kalvarijos ir Alytaus. Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekoje vyko diskusija apie darbo su jaunimu formas. Diskusijos metu su Utenos rajono gimnazijų, progimnazijų moksleiviais ir mokytojais buvo kalbama apie savanoriavimą ir darbą, kaip jie susiję, tobulą mokyklą, kurioje norisi mokytis, renginį, į kurį tikrai ateičiau, ką norėčiau veikti po pamokų. Po pietų prie Dauniškio ežero vyko organizacijų mugė. Žiūrovus džiugino šiuolaikinių šokių grupės „Erus", Dauniškio gimnazijos merginų šokių grupės „Dia Dans" ir Krašuonos progimnazijos šokių kolektyvo „STELLA" pasirodymai. Šalia scenos buvo galima šaudyti iš lanko su Utenos lankininkų klubu, žaisti krepšinį, pasidaryti chna tatuiruotes, nusipinti apyrankes. Įsibėgėjus organizacijų mugei buvo sulaukta gausaus būrio ratuotų svečių - Utenos moto klubo „Ugnies ratas" („Fire Wheel") baikerių ir daugeliui uteniškių gerai žinomų ir pažįstamų Utenos Stuntrider'ių. Vakarop galima buvo pasiklausyti grupių "Laiko forma" ir "LETS" koncerto. Renginį vainikavo šviečiantis, grojantis bei šokantis fontanas.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt