Muziejaus dvasinė nauda žmogui

2017-06-05 d.

Gegužės 30 dieną 7b klasės mokinių pamoka persikėlė į Utenos kraštotyros muziejų. Čia vaikai galėjo mokytis neformaliai, lankydami muziejuje esančias ekspozicijas. Mokiniai apžiūrėjo etnografijos ir senosios skulptūros, archeologijos bei amatų ir verslo ekspozicijas. Ekspozicijose matė kaip atrodė Aukštaitijos pirkios, kokie daiktai buvo naudojami, kokia jų paskirtis. Radiniai, esantys archeologinėje ekspozicijoje, mokiniams padėjo suvokti, kokie procesai vyko praeityje. Apžiūrėję foto parodą, mokiniai galėjo susipažinti su tremties vietovėmis, aplinka, apžiūrėti nuotraukas, kuriose įamžinta prieškarinė Utena, valsčių centrai ir jų žmonės, šventės ir darbai, susipažinti su žymiausiais Utenos krašto fotografais ir aplankyti eksponuojamą Danieliaus Drazdausko fotografijos parodą „Raudoni sapnai". Lankymasis muziejuje mokiniams tai yra ne tik žinios, patirtis, akiračio praplėtimas, bet ir dvasinė nauda.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt