Rugsėjo 26 d. mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena

2017-09-27 d.

Šio renginio tikslas buvo suburti Utenos rajono mokyklų mokinius bei mokytojus švęsti EKD drauge. Į renginį atvyko: Saldutiškio, Daugailių pagrindinių mokyklų ir Aukštakalnio, Krašuonos, Vyturių progimnazijų mokiniai.
Taip pat dalyvavo ir mūsų mokyklos 5, 6 klasių mokiniai. Į renginį buvo pakviesti svečiai iš Utenos kolegijos, mainų programos studentai iš Latvijos. Studentai kalbino moksleivius, mokė juos dainuoti latvišką lopšinę, supažindino su abėcėle. Studentus atlydėjusi lektorė Rasa Jodienė bendravo su mokiniais.
Moksleiviai varžėsi viktorinoje apie Europos kalbų dieną. Jie buvo apdovanoti Utenos regiono kelių dovanomis ir Europe Direct centro knygelėmis.
Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė.

Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt