website

Naujienos

4 – ASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS (žygis) MŪSŲ MOKYKLOJE

Spausdinti
2017-10-03 d.

Solidarumo bėgimas – tai ketvirtus metus Lietuvoje vykstantis renginys, inicijuotas visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus", globojamas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir palaikomas LR švietimo ir mokslo ministerijos.


Solidarumo bėgimo Lietuvos mokyklose tikslai:
• Ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą;
• Padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams.
Mūsų mokykla prisijungė prie VO „Gelbėkit vaikus" organizuojamo renginio ir spalio 2 -3 dienomis dalyvavome Solidarumo bėgime (žygyje). Šias metais Solidarumo bėgimo dalyviai turi galimybę prisidėti prie kilnaus ir nesavanaudiško tikslo – pritaikyti „Save the Children" pozityvios tėvystės programą Lietuvoje ir įrengti medicinos punktą Chikabuke bendruomenės pradinėje mokykloje Zambijoje.
Dėkojame visiems dalyvavusiems Solidarumo bėgime ir prisijungusiems prie kilnių tikslų įgyvendinimo!

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Monday the 6th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt