Kaip ir kiekvienais metais, paskutiniąją spalio savaitę, įvairiomis veiklomis pažymime Mokyklos Gimtadienį

2017-11-06 d.

Šią dieną mokiniai atsakinėjo į viktorinos „Ką žinai apie mūsų mokyklą?“ klausimus, atliko užduotis apie Rapolą ir Saulių Šaltenius bei ruošė gimtadienio sveikinimą mokyklai.
Vėliau visi mokiniai ir mokytojai susirinko mokyklos aktų salėje, kur juos pasveikino mokyklos direktorė Milda Survilienė. Dailės mokytoja Daina Usevičienė pasveikino mokinius praėjusiais mokslo metais dalyvavusius projekte „Piliakalnių pėdsakais" ir kiekvienam įteikė po knygelę, kurioje yra atspausdinti mokinių piešiniai ir eilėraščiai.
Toliau sekė kiekvienos klasės sveikinimai mokyklai. Gimtadienio šventę užbaigė nuotaikingas šokių grupės „Ervė" šokis ir visų mokinių daina mokyklai.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt