website

Naujienos

Šalies savivaldybėse nušurmuliavo tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas

Spausdinti
2017-11-06 d.

sveikatos logoPraėjus dvejiems metams spalio 27 dieną vėl startavo tarptautinis mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai". Konkurso organizatoriai yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija bei joms pavaldžios institucijos – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, taip pat šalies savivaldybės.
Šiuo konkursu siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėse, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje.

Pirmas konkurso etapas vyko Utenos Aukštakalnio progimnazijoje, į kurią sugužėjo būrys, apie savo sveikatą galvojančių ir nuolatos sveikai gyventi besimokančių, 5 – 6 ir 7 – 8 klasių mokinių komandos.


Konkurso dalyviais pasidžiaugė bei juos pasveikino ir sėkmės komandoms palinkėjo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorės pavaduotoja Ina Meidienė.
Renginio pradžioje savo kūrybingumą, išradingumą bei gebėjimą dirbti komandoje, ugdymo įstaigų komandos demonstravo pristatydamos savo namų darbus – komandos prisistatymą. Vėliau komandos intensyviai dirbo atlikdamos pateiktas teorines bei praktines užduotis sveikos gyvensenos, žmogaus saugos tematika bei dalyvavo estafečių rungtyse. Mūsų mokyklos komanda buvo drąsi, atsakinga ir aktyvi. Konkursas paliko gerą įspūdį visiems dalyviams. Visos komandos buvo pasiruošusios viena už kitą geriau ir išradingiau – nuo pat prisistatymo matėsi su kokia meile ir atsakomybe jos ruošėsi šiam konkursui. Netrūko juoko, azarto ir linksmybių. Visos konkurse dalyvavusios komandos buvo apdovanotos Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.
Sveikiname „Sveikuolių sveikuoliai" komandą už aktyvų dalyvavimą ir linkime sportuoti su džiaugsmu.

 

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Friday the 5th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt