Minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną – kartu kūrėme TOLERANCIJOS RANKĄ!

2017-11-26 d.

Lapkričio 13 - 17 dienomis mokykloje vyko veiklos, skirtos paminėti Tarptautinę Tolerancijos dieną. Mokykla atsiliepė į Tarptautinės komisijos narių ir sovietinio okupacijų režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą, kurie jau penkioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis buvo RANKA.

Idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna. Šiais metais mokykloje vyko diskusijos, susitikimai su Utenos vaikų ir jaunimo centro darbuotojais bei Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro vaikais bei mokytojais ir pokalbiai klasių valandėlių bei pamokų metu ką reiškia žodis tolerancija, kodėl ši sąvoka reikšminga mūsų visuomenėje ne tik kalbant apie praeitį, bet ir analizuojant dabartį. Žodis tolerancija yra aktualus šiandien ir tikrai išliks aktualus ir ateityje.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt